O nas

FIBERRO.PL to projekt, który zrodził się z pasji. Sprawiamy, że życie nabiera kolorów dzięki ręcznie farbowanym, miękkim i wyjątkowym włóczkom!

Robić na szydełku nauczyłam się w szkole podstawowej, później już na studiach pokochałam druty. I ta miłość trwa do dziś. Kompletnie przepadłam w świecie wspaniałych włóczek i pięknych moteczków! Znacie to, prawda?

FIBERRO to po prostu włóczki, z których sama najbardziej chciałabym dziergać. Miękkie i kolorowe, w intensywnych odcieniach, jednak tak dobrane, by łatwo było je ze sobą łączyć. Długo się wahałam nad wyborem baz, wypróbowałam kilkadziesiąt włóczek, ale ostatecznie musiałam wybrać tylko kilka z nich i zdecydowałam się na te, które mnie zachwyciły i z których dziergam najchętniej. W sklepie znalazły się bardzo miękkie włóczki merino, luksusowa włóczka z jedwabiem na zwiewne szale i bluzeczki, uznałam też, że moja nowa, skarpetkowa miłość wymaga czegoś naprawdę wytrzymałego i w ten sposób do zestawu dołączyły włóczki Sock. W sklepie poza drobnymi wyjątkami dostępne są tylko 3 grubości – bardzo cienka lace, włóczka skarpetkowa (fingering) oraz włóczka średniej grubości worsted.

Chcecie poznać ekipę FIBERRO?
Jest nas dwójka – 1 farbiarka i 1 narzeczony.

Joanna w Internecie znana jako Yadis.
Głównodowodząca w projekcie FIBERRO 🙂 Prawdziwy wszechogarniacz – odpowiada za farbowanie włóczek, kontakty z dostawcami i klientami sklepu, działanie strony, jej wygląd, zdjęcia, opisy i co tam jeszcze jest aktualnie potrzebne… Idzie przez życie z drutami w ręku i z uśmiechem na twarzy, a nowe pomysły mnożą się w jej głowie jak króliki 😀

 

Maciej w Internecie znany głównie na Instagramie.
Na co dzień zajmuje się programowaniem aplikacji mobilnych, jednak w projekcie FIBERRO wspiera mnie dobrym słowem, doradza i ogólnie nie pozwala zwariować. Internetowa złota rączka i dobry duch. Po godzinach warzy piwo i zabija smoki 🙂

 

 

Mam nadzieję, że FIBERRO przypadnie Wam do gustu i znajdziecie w sklepie to, czego szukacie 🙂
Miłego dziergania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *