Opublikowano:

Do zobaczenia na Drutozlocie

Wszystko spakowane i gotowe do wyjazdu! Nareszcie! W pudłach czeka mnóstwo nowości. A ja nie mogę się doczekać, by je Wam pokazać 🙂

Zamikłam w ostatanich tygodniach, bo przygotowania do wyjazdu trwały w Fiberro pełną parą. Ale teraz nareszcie wszystko jest gotowe i dopięte na ostatni guzik. Bardziej gotowa już nie będę 😀 Zaraz pakujemy dorobek do auta i jedziemy przez pół Polski na największe drutowe święto 🙂 Nie mogę się doczekać spotkania z Wami, lecz tymczasem garść ogłoszeń:

1. Darmowa Dostawa

Pomyślałam, że fajnie byłoby uczcić to dziewiarskie święto, jakim jest Drutozlot – zarówno przez tych, którzy uczestniczyli w wydarzeniu jak i przez tych, którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą pojawić się w Toruniu. Ze względów logistycznych uczestnikom kod podam osobiście, a pozostałym klientom dopiero w niedzielę po opanowaniu stanów magazynowych 🙂 Kod będzie działał do końca września.

2. Specjalny cennik Drutozlotowy i gratisy

Będziemy liczyć promocyjnie i na okrągło, ale po szczegóły zapraszam na stoisko 🙂
Jeśli chodzi natomiast o gratisty, to do każdego zamówienia dokładam na Drutozlocie Woreczek na moteczek FIBERRO, a do tych o wartości powyżej 200 zł także Piętaszka, o którym przeczytacie w dalszej części posta.

3. Nowe kolory, nowe bazy i mnóstwo Jedynaków

Ostatnie tygodnie spędziłam farbując jak szalona. Mieszałam w garach co nie miara i wyszło z tego trochę fajnych rzeczy. Póki co to przede wszystkim Jedynaki – niepowtarzalne motki, które czekają by kogoś zachwycić, jednak nie wykluczam, że część z nich znajdzie swoje stałe miejsce w ofercie FIBERRO. Oczywiście te pojedyncze motki doskonale uzupełnić można kolorami ze stałej oferty. W wypadku Jedynaków obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy i zazwyczaj nie ma możliwości zamówienia drugiego takiego samego motka, więc jeśli lubicie takie włóczki to śpieszcie co sił do nas już o poranku! Będę też miała po raz pierwszy dostępne zestawy minimoteczków – myślę, że to wstęp do ciekawej przygody, szczególnie, że miniaturki są mi szczególnie bliskie odkąd dziergam pamiątkowy pled z resztek.

4. Ręcznie robione torebki na robótki

To chyba rzecz, z której cieszę się najbardziej, bo planowałam ją od samego początku FIBERRO, tylko ciągle coś powodowało, że premiera się opóźniała. Jak niektórzy z Was wiedzą szycie nie jest moją miłością, ale znalazłam zdolną osobę, która chętnie mnie w tym wyręcza. Do Torunia jedzie ze mną 20 torebek, każda jest nieco inna. Podobnie jak w wypadku Jedynaków, tutaj także obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Zdjęć Wam nie pokazuję, żeby nie psuć niespodzianki.

5. Nieaktualne stany magazynowe w sobotę

Niestety nie jestem w stanie zagwarantować, że w sobotę w szale targowym będę w stanie na bieżąco aktualizować stany magazynowe na stronie i usuwać niedostępne produkty z oferty. Jeśli to możliwe na wszelki wypadek sugeruję, żeby wstrzymać się od zakupów online w tym dniu. W poniedziałek dodam na stronę to, co się nie sprzeda podczas wydarzenia.

6. Brak baz do 20.09

Trochę się rozpędziłam i zafarbowałam praktycznie wszystko, co miałam 🙂 Jedyna baza, na której można bezpiecznie zamawiać z szybkimi terminami dostaw to obecnie Merino 700 i w ograniczonym zakresie także Merino 230. Nie będzie natomiast w ciągu najbliższych tygodni Socka oraz Merino 400 – niestety nie mam na to wpływu, bo baza jest chwilowo niedostępna nawet u producenta, więc chcąc nie chcąc muszę czekać aż się zrobi 😀 Zamówienia w sklepie na farbowanie na tych bazach będzie można składać po Drutozlocie, ale termin ich realizacji przewiduję na przełom września i października, w zależności od terminu dostawy motków do mnie oraz długości kolejki oczekujących.

7. Piętaszki 🙂

Ostatni podpunkt na liście to też rzecz, o której myślałam od dawna – minimoteczki. Chcę, żeby po za funkcją ozdobną te maleństwa do czegoś jeszcze się nadawały, stąd wykorzystanie w nich nieco ostrzejszej i bardziej wytrzymałej bazy Sock White, przygotowanie większych niż standardowe, bo 20 gramowych motków i sugestia ich wykorzystania jako kontrastowych piet i palców w skarpetkach. Piętaszki pojawią się po drutozlocie w stłej ofercie sklepowej, chociaż podejrzewam, że będą to raczej jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne kolory, a nie odcienie ze stałej oferty, jednak to pewnie czas pokaże.

Mam nadzieję, że podobają się Wam zapowiedzi i nowości, które dla Was przygotowałam. Z ekscytacji nie mogę już usiedzieć i doczekać się spotkania z Wami już dziś wieczorem i jutro!

Do zobaczenia w Toruniu!

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *