O nas

FIBERRO.PL to projekt, który zrodził się z pasji.
Robić na szydełku nauczyłam się w szkole podstawowej, później już na studiach pokochałam druty. I ta miłość trwa do dziś. Kompletnie przepadłam w świecie wspaniałych włóczek i pięknych moteczków! Znacie to, prawda?

FIBERRO to po prostu włóczki, z których sama najbardziej chciałabym dziergać. Miękkie i kolorowe, w intensywnych odcieniach, jednak tak dobrane, by łatwo było je ze sobą łączyć. Długo się wahałam na wyborem baz, wypróbowałam kilkadziesiąt różnych włóczek, ale ostatecznie musiałam wybrać tylko kilka z nich i zdecydowałam się na te, które mnie zachwyciły i z których dziergam najchętniej. Stąd też w sklepie poza drobnymi wyjątkami dostępne są tylko 3 grubości – bardzo cienka lace, cienka włóczka sparpetkowa (fingering) oraz włóczka średniej grubości worsted. Wybrałam bardzo miękkie włóczki merino, luksusową włóczkę z jedwabiem na zwiewne szale i bluzeczki, uznałam też, że moja nowa, skarpetkowa miłość wymaga czegoś naprawdę wytrzymałego i w ten sposób do zestawu dołączyła włóczka Sock White.

Jako dziewiarka marzyłam też o ręcznie farbowanej włóczce, której kolory będą powtarzalne. Stąd pomysł na Standardy Fiberro, czyli podstawową paletę kolorystyczną o dość wysokiej powtarzalności, które uzupełniają Unikaty Fiberro, czyli włóczki bardziej nieprzewidywalne, gdzie efekty kolorystyczne powstają na skutek mieszania się barw, w sposób bardziej artystyczny i chaotyczny. Kocham eksperymentować i próbować nowych rzeczy, czego efektem często są zupełnie unikalne, niepowtarzalne motki, uznałam, że może i one przypadną Wam do gustu i tak narodził się pomysł na Jedynaki Fiberro – coś dla miłośniczek rzeczy wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju.

Mam nadzieję, że znajdziecie w sklepie to, czego szukacie 🙂
Miłego dziergania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *